Your limit is on demand. The limit can be raised.>
Olej na plátně, 55,5 x 75,5 cm, rámováno, datace – 30. léta 20. stol., signováno vlevo dole B. Dvořák.Autor viz T 1/186, TD 49, V 1/617, Ch 2/152, NEČVU 1/153.